Nespresso

- späť -

 

Nespresso vám prináša kávu najvyššej kvality.

Aby sa zaistili najlepšie zrna, Nespresso nakupuje len výnimočné kávy, starostlivo vybrané a testované, aby uspokojili aj tých najnáročnejších gurmánov. Iba 1 až 2% svetovej produkcie kávy spĺňa vysoké štandardy kvality stanovené spoločnosťou Nespresso.

Pre každé Grand Cru, experti na kávu spoločnosti Nespresso vytvárajú jedinečný a komplexné aromatický aj chuťový profil. Zaistenie konzistencie tohto profilu je pre extrémne dôležité. Za týmto účelom Nespresso neustále testuje a vyberá kávy z najkvalitnejších plantáží na svete.

Prostredníctvom Programu udržateľnej kvality AAA ™, Nespresso úzko spolupracuje s farmármi a získava tak zrná najvyššej kvality udržateľnými metódami. Zrná sa zberá ručne, fermentujú a sušia sa na slnku: radšej spracovávame kávové zrná prirodzenými metódami.

Vysoké štandardy spoločnosti Nespresso sa týkajú aj starostlivého praženia a mletia zŕn. Tak sa zachová a zvýrazní všetkých 900 rôznych vôní kávy, ktorými sa Grands Crus Nespresso odlišujú od obyčajnej kávy. Exkluzívny systém používajúci kapsule bol vyvinutý s cieľom chrániť kávu pred vzduchom a vlhkosťou, aby ste si mohli vychutnať vôňu čerstvej kávy.

Pre viac infomácii nás môžete kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Nespresso tower

Zenius

Zenius

Jednotlivý popis káv